افزایش سرعت سایت با روش محمد جانبلاغی

موضوع افزایش سرعت وب سایت در سایت محمد جانبلاغی یکی از موضوعات مهم و تاثیرگذار در بازاریابی اینترنتی به حساب می آید. قبلاً در بسیاری از مقالات سایت محمد جانبلاغی اشاره کرده ایم که سرعت بارگذاری یک وب سایت ارتباط مستقیمی با موفقیت یا شکست آن وب سایت دارد. اما این بار در مقاله خدمات افزایش سرعت سایت پیش رو به تمام جزئیات و نکات اصلی و جزئی در مورد افزایش سرعت سایت در سایت محمد جانبلاغی خواهیم پرداخت.

قبل از اینکه وارد بحث اصلی مقاله شویم، برخی از دلایلی را یادآوری می کنیم که چرا نباید این موضوع را دست کم گرفت. ما دلایلی می آوریم که از نظر تجربی و علمی ثابت شده است. اخیرا سرعت بارگذاری وب سایت به یکی از عوامل اصلی موفقیت در بازاریابی اینترنتی تبدیل شده است. قبلاً چنین سؤالی چندان مهم نبود. شاید دلیل اصلی این مشکل افزایش چشمگیر درصد انتظارات مصرف کنندگان و همچنین سرعت بیشتر اینترنت امروزی باشد. اما موضوع مهمتر به رقابت تنگاتنگ رقبا مربوط می شود. تضادها و رقابت بین مشاغل آنلاین بسیار شدید شده است و اکنون می توان گفت که تاخیر چند ثانیه ای برابر با شکست تدریجی و غیرقابل انکار یک کسب و کار آنلاین است.

 

افزایش سرعت سایت محمد جانبلاغی

 

کارشناسان فعال در موضوع بهینه سازی وب سایت و موتورهای جستجو طی یک مطالعه جامع دریافتند که تنها یک ثانیه تاخیر در بارگذاری سایت برابر است با:

7٪ نرخ تبدیل کاربر کمتر
کاهش 16 درصدی در رضایت مشتری
11٪ بازدید کمتر از صفحات وب سایت شما
با چنین آماری می توان گفت که امروزه خواه ناخواه موضوع سرعت بارگذاری یک سایت اهمیت فوق العاده ای پیدا کرده است. مصرف کنندگان امروزی باهوش تر از قبل هستند و با اطلاعات و آگاهی بیشتر در فضای مجازی فعالیت می کنند. سطح توقع آنها نسبت به سال های گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و به دلیل وجود صدها وب سایت رقیب، این کاربران ممکن است با کوچکترین بهانه ای وب سایت شما را ترک کنند. سرعت پایین بارگذاری یک سایت ممکن است چندان بهانه ای به نظر نرسد، اما می توانید مطمئن باشید که برای کاربران بسیار مهم است.

آنها دیگر مثل قدیم نیستند که سرعت اینترنت کمتر بود و مردم مدت زیادی منتظر باز شدن یک سایت بودند و دیگر حوصله و تحمل زیادی برای اتلاف وقت خود ندارند. آن هم در نسلی که سرعت اینترنت امروزی روز به روز در حال افزایش است. با این حال، در دنیای مدرن امروزی و رقابت شدید بین وب سایت ها، سرعت پایین بارگذاری سایت توجیه پذیر نیست. جدای از موارد ذکر شده، وب سایت هایی که سرعت بارگذاری کمتری دارند، رتبه خوبی در موتورهای جستجو ندارند. به تازگی گوگل رسماً اعلام کرده است که سرعت بارگذاری یک سایت به فاکتورهای اصلی رتبه بندی سایت اضافه شده است.

سرعت بالا دقیقا به چه معناست؟
با توجه به پارامترهای فعلی و پیشرفت صنعت بهینه سازی وب سایت، منابع معتبر در سراسر جهان سرعت بارگذاری وب سایت janbalaghi 1 ثانیه را به عنوان بهترین حالت ممکن در نظر می گیرند. اما استاندارد این مدت زمان از 1 تا 3 ثانیه است. در واقع اگر سایت شما تا 3 ثانیه لود شود، هیچ مشکلی در این زمینه ندارید.

اگر سرعت بارگذاری سایت شما بیش از 3 ثانیه باشد و تا 7 ثانیه طول بکشد، همچنان در محدوده استاندارد قرار دارید، اما همچنان درصد کمتری از ترافیک و بازدید کاربران را دریافت خواهید کرد. اگر زمان بارگذاری به بیش از 10 ثانیه برسد، قطعا با مشکل مواجه خواهید شد و اگر سعی نکنید این زمان را کاهش دهید، دیری نمی گذرد که با مشکلات زیادی از سوی کاربران و موتورهای جستجو مواجه می شوید.

البته باید گفت که اگرچه سرعت اینترنت اپراتورها و سرویس دهندگان ایرانی در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته است، اما میانگین سرعت اینترنت ایران همچنان بسیار کمتر از استاندارد جهانی است. با این تفاسیر باید تشخیص داد که 1 تا 2 ثانیه تاخیر بیشتر برای وب سایت های ایرانی قابل قبول خواهد بود.

 

   سرعت بالا

 

سرعت مناسب برای سایت ایرانی چقدر است؟
سرعت استاندارد کامل لود برای یک سایت ایرانی با شرایط ذکر شده باید بین 3 تا 7 ثانیه باشد. شما باید به طور مداوم سرعت بارگذاری وب سایت خود را بررسی کنید و در صورت طولانی شدن این مقدار، سعی کنید با روش های ذکر شده در زیر سرعت سایت محمد جانبلاغی خود را افزایش دهید.

به آمار عملکرد ثبت شده زیر برای سایت های بهینه نشده نگاهی بیندازید:

47 درصد از مردم سایت هایی را ترجیح می دهند که بین 1 تا 3 ثانیه بارگذاری می شوند و از همه وب سایت های مشابه انتظار یکسانی دارند.
57 درصد از بازدیدکنندگان سایتی که سرعت بارگذاری محمد جانبلاغی آن بیش از 5 ثانیه است در اسرع وقت از آنجا خارج می شوند و از بازدید مجدد آن سایت ها خودداری می کنند.
بیش از ۷۵ درصد از بازدیدکنندگان وب سایت و مشتریان فروشگاه های اینترنتی به محض مشاهده کندی و سرعت پایین یک سایت، به سایت های رقیب روی می آورند.
سایتی که در 5 ثانیه بارگیری می شود، 22% بازدید صفحه کمتر و 50% بیشتر خواهد داشت.

در کل شما می توانید برای افزایش سرعت سایت به صفحه خدمات افزایش سرعت سایت محمد جانبلاغی به نشانی https://www.janbalaghi.com/increase-site-speed-professional/ مراجعه کنید و سرعت سایت را افزایش دهید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *