خرید بک لینک ارزان

به زبان ساده، بک لینک به معنای پیوند دادن یک صفحه از یک سایت به صفحه ای از سایت دیگر است. عمل بک لینک بهبود رتبه سئو سایت در نتایج جستجوی گوگل است. دو نوع بک لینک وجود دارد: فالو و بدون فالو.


لینک فالو لینکی است که گوگل آن را می خزند و با تگ "rel='follow" نمایش داده می شود. لینک های Nofollow دقیقا برعکس هستند، یعنی لینک هایی که بین متن های آنها توسط روبات های موتورهای جستجو خزیده نمی شود.

بازخورد چیست؟
به زبان بسیار ساده، بک لینک به معنای پیوند از یک سایت به سایت دیگر برای افزایش رتبه سئوی سایت است. موتورهای جستجو از بک لینک ها به عنوان سیگنال رتبه بندی سایت استفاده می کنند، بنابراین بک لینک های با کیفیت بالا تاثیر مستقیمی بر نتایج جستجوی گوگل دارند و باعث افزایش رتبه سایت می شوند.

مزایا و معایب مراجع
البته خرید ریفرال اشتباه است. خرید بک لینک گوگل بسیار باهوش است و به سرعت چنین سایت هایی را می شناسد. از آنجایی که این سایت ها تعداد بک لینک های زیادی دارند و حتی اگر سایت های بک لینک آن ها رتبه خوبی داشته باشند، گوگل متوجه تقلب می شود و امتیاز منفی می دهد.

بک لینک هایی که برای افزایش سئوی سایت خود می سازید، اگر می خواهید تاثیر خوبی داشته باشد، باید از سایت های معتبر و معتبر تهیه کنید. روند تشخیص گوگل برای بررسی اعتبار یک سایت به این صورت است که وقتی یک بک لینک از یک سایت معتبر و معتبر دریافت می کنید، نشان می دهد که این سایت پربازدید و معتبر شما را تایید می کند. حال، اگر از سایتی که در صنعت شما است و معتبر است، بازخورد دریافت می کنید، این بازخورد از دیدگاه گوگل بسیار مهم است زیرا یک همتا شما را تایید کرده است.

گوگل چگونه تشخیص می دهد که شما بک لینک خریداری کرده اید؟
شرکت هایی هستند که ارجاع می فروشند. در واقع فعالیت این شرکت ها از نظر گوگل غیرقانونی است. گوگل از روش های مختلفی برای شناسایی بک لینک های خرید استفاده می کند. وظیفه تیم کشف بک لینک در گوگل دقیقا همین است. گوگل یک تیم قوی برای شناسایی سایت هایی دارد که لینک می فروشند. همچنین گوگل همیشه کاربران را ملزم کرده است که در صورت اطلاع از سایتی که ارجاعات را می فروشد، ارسال کنند. گوگل به راحتی می تواند این موضوع را از روی تعداد لینک های ارسال شده به سایت شما در یک بازه زمانی مشخص تشخیص دهد. با ظهور الگوریتم پنگوئن، استفاده غیرطبیعی از یک کلمه کلیدی به عنوان متن لنگر بر خلاف سیاست گوگل است.

رپورتاژ آگهی چیست و تاثیر آن بر سئو سایت
رپورتاژ تبلیغات یا گزارش خبری متن یا خبری است که با هدف تبلیغات از سایتی به سایت دیگر منتشر می شود. در این خبر می توانید از سایت آگهی دهنده به سایتی که اخبار را در آن منتشر می کنیم، پیوند ایجاد کنید. رپورتاژ تبلیغات یکی از قدیمی ترین روش های دیجیتال مارکتینگ است. رپورتاژ آگهی به منظور ارتقای رتبه سایت انجام می شود. گزارش هر نوع آگهی، خبر یا متنی است که علیه دریافت وجه منتشر می شود. شکل رپورتاژ تبلیغات به صورت مقاله یا داستان یا خبر می باشد.

خرید رپورتاژ آگهی و مزایا و معایب آن

مدیران سایت همیشه به دنبال راه هایی برای افزایش سئو و افزایش بازدید و رتبه وب سایت خود بوده اند. خرید رپورتاژ تبلیغات یا رپورتاژ خبری یا تبلیغات خبری یکی از روش هایی است که به سرعت در سئو سایت تاثیر مثبت دارد و به همین دلیل در بین مدیران سایت بسیار محبوب است.

خواندن تبلیغات باعث می شود افراد بیشتری درباره شما بشناسند

تبلیغاتی نوعی بازاریابی دیجیتال است که شما در قالب یک مقاله در یک سایت خبری قرار می دهید و می توانید خود را در آن سایت به شکلی نامحسوس توصیف کنید. از آنجایی که این نوع آگهی یک مقاله کامل است، می توانید به طور کامل در مورد خودتان و خدماتی که ارائه می دهید و نیازهای افراد صحبت کنید، به گونه ای که خواننده احساس نیاز کند. این بدان معنی است که شما می توانید بازاریابی محتوا را به طور کامل انجام دهید. بازاریابی محتوا به این معناست که شما چیزی را در یک مقاله یا خبر کامل توضیح دهید تا خواننده احساس نیاز به آن کند. رپورتاژ تبلیغات فقط چند جمله تبلیغاتی نیست، بلکه در کل یک مقاله می توان به نکات زیادی اشاره کرد.

احتمال اینکه رپورتاژ آگهی خوانده شود بسیار زیاد است

از آنجایی که رپورتاژ آگهی معمولا در سایت های خبری و اخبار قرار می گیرد، احتمال دیده شدن و خوانده شدن آن زیاد است. همچنین اخبار همیشه در این سایت باقی می ماند و احتمال زیادی وجود دارد که بعدا توسط افراد دیگر خوانده شود و بازدید آن افزایش یابد.

گزارش می تواند به برند شما کمک کند

یکی دیگر از مزایای رپورتاژ آگهی کمک به ایجاد برند و جلب اعتماد مشتریان است. برندسازی برای هر کسب و کاری مهم و حیاتی است. هرچه برند شما شناخته شده تر باشد، بیشتر مورد اعتماد شما قرار خواهد گرفت.

به سئوی سایت کمک می کند

وقتی بتوانید لینکی را از یک سایت خبری معتبر دریافت کنید، برای سئوی شما بسیار ارزشمند است. رپورتاژ آگهی مستقیماً بر سئوی سایت تأثیر می گذارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *